Objednávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře si můžete snadno objednat maturitní šerpy, stužky a trička. Při vyplňování je velmi důležité uvést všechny požadované kontaktní údaje. Bez těchto údajů nemůže být Vaše objednávka vyřízena.

Objednané zboží odesíláme průměrně do 14 dnů. Přesný termín sdělíme na požádání nebo zašleme s potvrzením objednávky. Ve formuláři můžete uvést požadovaný termín dodání, který může být i kratší než výše uvedený. V takovém případě Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám, zda jsme schopni tento termín dodržet.

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně nebo Vám bude zasláno obchodním balíkem na dobírku. Způsob převzetí si zvolíte při vyplňování formuláře. V případě osobního odběru požadujeme platbu v hotovosti. Budeme Vás informovat, kdy bude zboží připraveno k převzetí. Při zaslání zboží balíkem Vám budeme účtovat dopravu 121 Kč. U objednávek nad 2000 Kč je doprava zdarma.

Po odeslání objednávky Vám zhruba do 24 hodin zašleme potvrzení jejího přijetí a požadovaného termínu. Zároveň obdržíte náhled objednaného zboží s požadovaným potiskem, který Vám umožní získat poměrně přesnou představu, jak budou vaše šerpy, stužky nebo trička vypadat a zda Vámi vybraný druh písma je vhodný.

Adresa

Objednávka šerp

Objednávka stužek

Objednávka trik

Podklady pro potisk trik můžete zaslat e-mailem ve vektorových formátech Corel Draw (písma převedená do křivek), Adobe Illustrator do verze 7 nebo v bitmapových formátech GIF, TIFF, JPG. U bitmapových formátů však hrozí nebezpečí, že dodané podklady nebudou postačovat pro kvalitní potisk trik a budou muset být překreslovány. V takovém případě Vás budeme o této skutečnosti informovat. Pokud nemáte podklady v elektronické podobě, můžete zaslat poštou na naši adresu kresby, které počítačově zpracujeme. Za tyto práce účtujeme 250 Kč / hod. Cenu Vám sdělíme před započetím práce.